de Broeckgouw Fase 2

De gemeente Edam-Volendam heeft haar plannen voor de Broeckgouw fase 2 bekend gemaakt en gepresenteerd. Maar liefst 207 woningen en 16 vrije kavels worden aangeboden, uiteenlopend van het overgrote deel goedkope eengezinswoningen tot royale 2^1 kapwoningen en vrijstaande woningen.
Nu is het de beurt aan u! Als mogelijk geïnteresseerde moet u nu keuzes gaan maken. En niet altijd makkelijke keuzes! Met name voor starters is dit een spannende en intensieve periode waarbij veel besluiten moeten worden genomen die een mens maar een enkele keer maakt in zijn of haar leven.
Nemassdeboer kan en wil hierbij graag helpen! Wie een huis koopt heeft wensen, plichten en rechten. nemassdeboer kent ze allemaal en biedt adviezen en producten die het u makkelijk maken.
Hypotheken
Voor een hypotheekadvies kunt u bij elke willekeurige bank terecht. U kunt vervolgens nog een tweede of derde advies vragen ter oriëntatie. U kunt dit echter ook door nemassdeboer laten doen! Dat biedt een aantal concrete voordelen:
- U kiest niet uit 1, 2 of 3 maar uit tientallen aanbiedingen van meerdere banken en geldverstrekkers.
- U bent een minimum aan tijd en energie kwijt voor het meest uitgebreide advies.
- U bent op de hoogte van de laagste rente-tarieven en bepaalt zelf wanneer u instapt.
- U krijgt 100% onafhankelijk advies.
- U hoeft zich niet te verdiepen in de complexe hypotheekmaterie.
- U krijgt van ons het beste advies.
Meer informatie over de Broeckgouw vindt op www.debroeckgouw.nl
Ik wil meer weten!